Wycieczka na Słowację i w Tatry

Filia Binczarowa
Wycieczka na Słowację i w Tatry

W głąb ziemi i bliżej nieba. Tak krótko można opisać ten nasz wyjazd. Słowacja Jaskinia Bielańska- natura potrafi zrobić cuda. Tych zjawisk nie da się opisać Trzeba je zobaczyć. Piękno Spiskiej Magury, Bachledowa Dolina, wyjazd kolejką i spacer Ścieżką w Koronach Drzew. Piękna pogoda, można było popatrzeć na innych z wysoka, niepowtarzalna przyroda, na twarzach uśmiech, radość, czasem lęk ale pokonany zamieniał się w zwycięstwo nad samym sobą to na Słowacji. Zwiedzaliśmy też Zakopane : Gubałówka, Skocznia, Krupówki, Stary Kościół i Cmentarz na Pęksowym Brzysku. Rusinowa Polana ,Wiktorówki- u podnóża Królowej Tatr. Poszukiwanie Strefy Kibica, Msza św. w pięknej kaplicy u Księży Sercanów. Nocleg i wspólne spotkanie regionalne Zespołów z Filii GOK w Binczarowej: Ziemia grybowska vs Podhale ze Społecznością SP Gliczarowie Górnym. Tego można dokonać dzięki wspaniałym dzieciom, młodzieży, która zgromadzona jest przy Domu Kultury w Binczarowej oraz ich rodzicom, parafii oraz innym osobom współpracującym; ks. Adamowi, P. Marzenie. Wspaniały przewodnik, doświadczony i wyrozumiały kierowca. Wszystkim dziękujemy, że są i chcą tworzyć kulturę i tradycję naszej wioski i całego regionu.